Naprzód Suzuki GSV-R

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Suzuki GSV-R

Ondřej Koníček | Aktualności, recenzje | Komentarzy: 0 |

W ostatnich dniach Suzuki zaprezentowała prototyp GSV-R na rok 2008, który będzie brać udział w MotoGP w tym sezonie. <strong>Pierwszy wyścig będzie już w przyszłym miesiącu a dokładnie w historycznych pierwszych nocnych wyścigach w Katarze

W ostatnich dniach Suzuki zaprezentowała prototyp GSV-R na rok 2008, który będzie brać udział w MotoGP w tym sezonie. Pierwszy wyścig będzie już w przyszłym miesiącu a dokładnie w historycznych pierwszych nocnych wyścigach w Katarze.

Suzuki GSV-R

Suzuki GSV-R

Jest to druga generacja prototypu z silnikiem o pojemności skokowej 800cc, który jest znany bardziej pod nazwą XRG1. Model ten został stworzony zimą. Suzuki chce osiągną te same sukcesy jakie osiągnął jej poprzedni wyścigowy model . W klasie motocykli z czterosuwowym silnikiem poprzedni model Suzuki zajął pierwsze miejsce. Nowy model powstał przede wszystkim w celu ulepszenia zrywności, lepszego zrównoważenia podwozia oraz lepszej aerodynamiki. Przybyły także nowe elektryczne pomoce.

Suzuki GSV-R

Suzuki GSV-R

Silnik, który początkowo stworzyła firma Mitsubishi, został zmodyfikowany i teraz ma mniejsze zużycie paliwa a także lepszy moment obrotowy. Wygląd obecnego i poprzedniego modelu jest bardzo podobny. Małe ulepszenie przeszły także amortyzatory, mogłoby się wydawać że jest to niemożliwe jednak nowy model ma jeszcze doskonalszą stabilność i własności jazdy. Nowy model testował znany kierowca Suzuki Chris Vermeulen, który powiedział że motocykl jest tak silny, ze jest to ponad jego siły używać silnik podczas wyjazdu ze zakrętów na pełnej mocy. Zobacz pierwsze oficjalne ~1 z testowania.

Suzuki GSV-R

Suzuki GSV-R

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Suzuki GSV-R


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.