Naprzód Hyosung GT250 Comet

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Hyosung GT250 Comet

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

GT250 Comet jest bardzo dobrym a przede wszystkim tanim motocyklem. Posiada rewelacyjne wyposażenie, stosunkowo dobry silnik i niezawodne właściwości jazdy. Prowadzenie jest naprawdę łatwe, więc nawet zupełny amator go opanuje...

Silnik

Motocykl ten oferowany jest w dwóch wersjach, jedna to silnik o pojemności 125 a druga o pojemności 250cc. Jest to jedyna różnica pomiędzy tymi dwoma motocyklami. Obydwa są chłodzone powietrzem i mają rozrząd DOHC. Silnik daje moc 28 koni i naprawdę bardzo dobrze pracuje. Najwyższa moc tak samo jak moment obrotowy, są naprawdę wysoko, także nie pozostaje nic innego jak tylko gazować i gazować.

Hyosung GT250 Comet

Jazda i prowadzenie

Hyosung GT250 Comet jest w swojej klasie zdecydowanie ponad przeciętnym motocyklem, a to głównie dzięki znakomitym właściwością jazdy. Motocykl jest stosunkowo ciężki, także nawet przy dużej prędkości jest bardzo stabilny i niezawodny. Przyczepność na dobrej nawierzchni jest znakomita i motocykl potrafi ku podziwu bardzo dobrze filtrować nierówności. Tak że bez obaw możesz wyjechać nim na miasto.

Hyosung GT250 Comet

Wyposażenie

W porównaniu do ceny, wyposażenie jest wprost cudowne. Posiada on rewelacyjne tarczowe hamulce, sportowy wydech oraz wielofunkcyjną deskę rozdzielczą z komputerem. Pod względem wyposażenia motocykl można porównam raczej z większymi i o wiele droższymi maszynami.

Hyosung GT250 Comet

Jakość i niezawodność

W tej kategorii motocykl jest tylko przeciętny. Jakość materiałów jest względnie dobra, ale po jakimś czasie mogą się pojawić na motorze oznaki rdzy, co oczywiście nie jest dobre. Jakość lakieru jest wystarczająca a hamulce są mocne i niezawodne. Całkowita niezawodność jest na średnim poziomie, więc musisz porządnie dbać o niego.

Hyosung GT250 Comet

Cena

Cena podstawowa wynosi 2600 funtów (około 13 tys. PLN). Za tak wyposażony model i małą cenę trudno mieć większa konkurencję.

Hyosung GT250 Comet

Podsumowanie

GT250 Comet jest bardzo dobrym a przede wszystkim tanim motocyklem. Posiada rewelacyjne wyposażenie, stosunkowo dobry silnik i niezawodne właściwości jazdy. Prowadzenie jest naprawdę łatwe, więc nawet zupełny amator go opanuje, a dzięki cenie prawie każdy może sobie na niego pozwolić. Zadowalające są także male nakłady eksploatacyjne.

Hyosung GT250 Comet

Podstawowe informacje techniczne

Prędkość maksymalna140 km
Rozwijanie prędkości na 1/4 mili19 s
Moc28 koni
Waga155 kg
Wysokość siedzenia795 mm
Pojemność zbiornika18 litrów
Jazda z pełnym bakiem250 km
Skokowa pojemność silnika249 cc
Skrzynia biegów5-cio stopniowa
RamaStalowa, kołyskowa
Ustawienie przednich amortyzatorówPrzeciążenie
Ustawienie tylnych amortyzatorówPrzeciążenie, odskok
Hamulec przedniPodwójny 280mm tarczowy
Hamulec tylny220mm tarczowy
Opona przednia120/70 x 17
Opona tylna180/70 x 16

Hyosung GT250 Comet

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 6

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Hyosung GT250 Comet


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.