Naprzód MV Agusta Brutale 910

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

MV Agusta Brutale 910

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

MV Agusta Brutale 910 bardzo się nam podobała. Jeśli zapomnisz o wysokiej cenie i tylko przeciętnej jakości wykończenia, to możesz dostać rewelacyjny motocykl z także doskonałym silnikiem, sportowymi właściwościami jazdy i znakomitym wyposażeniem.

Silnik

Silnik ma pojemność 910cc i pochodzi z superbike F41000. W tym modelu utrzymał swoją atrakcyjność oraz wybuchową reakcję na każde dodanie gazu. Daje moc 136 koni i najwyższy moment obrotowy 98 Nm. Dzięki stosunkowo wysokiemu momentowi obrotowemu zaciąg jest płynny i stały w całym spektrum obrotomierza. Jazda z tym silnikiem jest naprawdę bardzo szybka i przyjemna.

MV Agusta Brutale 910

Jazda i prowadzenie

Motocykl posiada silne widełki marki Marzocchi. Resorowanie i widełki można całkowicie ustawić, także nie musisz mieć obaw, aby jechać na motorze do miasta lub na krętą drogę pełną ostrych zakrętów. Stabilność podczas dużej prędkości jest znakomita, tak samo jak hamulce, które wytrzymają nawet w tych najbardziej niebezpiecznych sytuacjach.

MV Agusta Brutale 910

Wyposażenie

MV Agusta Brutale 910 posiada wszystko, co można oczekiwać od nowoczesnego motocykla. Znajdziesz tutaj komputer pokładowy, podgrzewaną kierownicę, skórzane siodło, sportowy wydech oraz dodatkowy bagażnik. Po prostu idealne wyposażenie.

MV Agusta Brutale 910

Jakość i niezawodność

W tej kategorii motocykl już nie jest tak doskonały. Wprawdzie nie jest jakoś specjalnie źle jakościowy i niezawodny, ale jeszcze trochę mu brakuje do japońskiej konkurencji. Musisz o niego naprawdę dobrze dbać, jeśli nie będziesz tego robić, niezawodność będzie raczej nawet nieprzeciętna i może pojawić się wiele mechanicznych usterek.

MV Agusta Brutale 910

MV Agusta Brutale 910

Cena

Cena podstawowa to 10 tysięcy funtów (około 47 tys. PLN) jest to bardzo dużo jak za taki motocykl, nawet weźmiesz pod uwagę bardzo dobre wyposażenie. Pozostała konkurencja jest o wiele bardziej tańsza i większość z nich jest na większym poziomie wykończenia. Korzystne jest kupno tego motocykla już używanego, ponieważ jego cena nie utrzymuje się najlepiej.

MV Agusta Brutale 910

Podsumowanie

MV Agusta Brutale 910 bardzo się nam podobała. Jeśli zapomnisz o wysokiej cenie i tylko przeciętnej jakości wykończenia, to możesz dostać rewelacyjny motocykl z także doskonałym silnikiem, sportowymi właściwościami jazdy i znakomitym wyposażeniem. Jeśli chodzi o wygląd to nie można mu niczego zarzucić, można się w nim zakochać od pierwszego wejrzenia.

MV Agusta Brutale 910

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 1

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu MV Agusta Brutale 910


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.