BMW


Naprzód BMW F800GS

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

BMW F800GS

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

W tej klasie motocykli BMW F800GS jest oczywiście ponad przeciętnym motocyklem. Posiada znakomity silnik, wyważone właściwości jazdy oraz dobre wyposażenie. Nie znaleźliśmy żadnych większych wad w tym motocyklu, także spokojnie możemy Ci go polecić.

Silnik

BMW F800GS posiada silnik o pojemności 798cc, mocy 85 koni i momencie obrotowym 110 Nm. Może się to wydawać mało, ale uwierz że jest wystarczająco. Ma przyjemnie agresywny głos i dobrze pracuje w całym spektrum obrotomierza. Prędkość maksymalna wynosi 210 km/h. Reakcja silnika na dodanie gazu jest momentalna, dzięki temu motocykl jest tak bardzo żywy.

BMW F800GS

Jazda i prowadzenie

Motocykl ten nie jest żadnym olbrzymem i ma stosunkowo małe rozmiary i wagę. Dzięki temu jest znakomity i łatwy w obsłudze, ale trochę mało stabilny na dziurawych drogach. Stabilność przy poprzecznym przyspieszeniu jest bardzo dobra, tak samo jak przy gwałtownym hamowaniu. Siodło jest bardzo wygodne także bez problemów możesz się wybrać w długa podróż.

BMW F800GS

Wyposażenie

Chodzi o BMW, także nie oczekuj zbyt niskiej ceny, ale z drugiej strony ma on bardzo dobre i bogate wyposażenie. Posiada on podgrzewaną kierownicę, przejrzysta deskę rozdzielczą z komputerem i dużo miejsca na bagaże. Za dopłatę możesz mieć także rewelacyjną nawigacje satelitarną. Niestety system ABS nie jest dostępny nawet po dopłacie.

BMW F800GS

BMW F800GS

Jakość i niezawodność

W tej kategorii BMW wróciło na szczyt. Jakość wykończenia jest identyczna jak wybór materiałów, wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki użytym materiałom nie musisz się bać o niezawodność. Wystarczy tylko podstawowe dbanie o motocykl, a jesteśmy pewni ze będzie on służył bardzo długo. Usterki z elektroniką i mechaniką są raczej wyjątkiem.

BMW F800GS

BMW F800GS

Cena

Wprawdzie cena jest wyższa niż u konkurencji, ale da się jakoś to przeżyć. Cena podstawowa wynosi w granicach 6600 funtów (około 30 tys. PLN). Jesteśmy pewni, że motocykl znajdzie wieleu klientów.

BMW F800GS

Podsumowanie

W tej klasie motocykli BMW F800GS jest oczywiście ponad przeciętnym motocyklem. Posiada znakomity silnik, wyważone właściwości jazdy oraz dobre wyposażenie. Nie znaleźliśmy żadnych większych wad w tym motocyklu, także spokojnie możemy Ci go polecić. I jak na BMW ma stosunkowo przyjemną cenę.

BMW F800GS

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 5

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu BMW F800GS


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.