KTM


Naprzód KTM 690 Duke 2008

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

KTM 690 Duke 2008

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

KTM 690 Duke warto kupić głównie za sprawą dobrej ceny i dobrego silnika. Aż trudno w to uwierzyć, że jest on tylko jedno- cylindrowy. Design motocyklu jest bardzo agresywny i podkreśla pozostałe wyposażenie jakim są surowe hamulce Brembo i resorowanie WP

Silnik

Motocykl KTM 690 Duke posiada silnik o pojemności 654cc, posiada moc 65 koni i moment obrotowy 68 Nm. Nie jest to nic nadzwyczajnego, ale do normalnej jazdy wystarczy. Główną wygodą motocykla jest jego stosunkowo niskie zużycie paliwa. Prędkość maksymalna wynosi 192 km/h, a idealna prędkość do podróżowania to około 150 km/h. Silnik jest bardzo udany i pracuje naprawdę znakomicie.

KTM 690 Duke 2008

Jazda i prowadzenie

Prowadzenie motocykla jest tak łatwe, że wydaje się że się prowadzi zabawkę. Dzięki wadze tylko 148 kg bez problemu mogą kierować nim także kobiety i słabsi kierowcy. Resorowanie jest raczej ustawione na komfort, także bez problemu możesz się wybrać na nim do miasta. Hamulce pochodzą od Brembo i są znakomicie wydajne.

KTM 690 Duke 2008

Wyposażenie

W cenie podstawowej dostaniesz naprawdę dobre wyposażenie. Całkowita możliwość regulowania resorowania WP jest rewelacyjna, tak samo jak deska rozdzielcza z komputerem i wygodne siedzenie. Pod siodłem znajdziesz guzik służący do trzech funkcji silnika, aby zmienić mapę paliwową. Za dopłatą możesz mieć sportowy tłumik, ale nie jest to aż tak bardzo konieczne.

KTM 690 Duke 2008

KTM 690 Duke 2008

Jakość i niezawodność

Jakość motocykli KTM w ostatnich latach idzie coraz bardziej do góry. Całkowite wykończenie tego motocykla jest naprawdę na wysokim poziomie, wszystkie części pasują do siebie idealnie. Nigdy nic nie skrzypi ani się nie telepie. Niezawodność jest także na wysokim poziomie, tylko czasami trochę przestaje działać elektronika, ale dzieje się to raczej sporadycznie.

KTM 690 Duke 2008

Cena

Motocykle KTM nie należą do najtańszych, ale z tym motocyklem jest trochę inaczej. Cena podstawowa to 6200 funtów (około 30 tys. PLN). Na rynku znajdziesz kilka tańszych motocykli, ale w większości mają one gorszy silnik i o wiele gorsze wyposażenie.

KTM 690 Duke 2008

Podsumowanie

KTM 690 Duke warto kupić głównie za sprawą dobrej ceny i dobrego silnika. Aż trudno w to uwierzyć, że jest on tylko jedno- cylindrowy. Design motocyklu jest bardzo agresywny i podkreśla pozostałe wyposażenie jakim są surowe hamulce Brembo i resorowanie WP. Dzięki znakomitemu prowadzeniu Duke nadaje się także dla początkujących kierowców.

KTM 690 Duke 2008

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 2

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu KTM 690 Duke 2008


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.