Naprzód MV Agusta F4 750

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

MV Agusta F4 750

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Jest to jeden z najlepszych włoskich motocykli. Łączy w sobie doskonały silnik, przyczepność, całkiem dobre wyposażenie oraz absolutną niezawodność. Nie znaleźliśmy żadnej większej wady, dlatego jeśli spotkasz ten model w komisie...

Silnik

O napęd w motocyklu MV Agusta F4 750 dba silnik o objętości 749cc, który rozwija moc 126 KM i 70 Nm. Są to wyniki nawet bardziej niż dobre, jednostka napędowa nie ma z motorem żadnego problemu. Dodatkowo ucieszył nas zaostrzony dźwięk motoru. Skrzynia biegów ma 6 stopni, maksymalna prędkość motocyklu to 280 km/h. Chodzi o jeden z najszybszych motorów w tej klasie.

MV Agusta F4 750

Jazda i prowadzenie

Własności jazdy ucieszą chyba każdego. Motocykl ma wysoką przyczepność, dobrze trzyma się drogi, na ulicy będziesz zawsze wśród tych najszybszych. Amortyzatory przystosowane są do trudnych warunków, dlatego przy dłuższych trasach nie należy oczekiwać jakiegoś wysokiego komfortu jazdy, pomimo całkiem wygodnego siedzenia. Motocykl nie nadaje się na zniszczone miejskie drogi, idealne powierzchniowo są na przykład obwodnice. Twarde zawieszenie to zapłata za doskonałą przyczepność.

MV Agusta F4 750

MV Agusta F4 750

Wyposażenie

Wyposażenie jest na całkiem dobrym poziomie, nawet jeśli niektóre konkurencyjne pojazdy wyposażone są troszeczkę lepiej. Znajdziesz w nim wszystko, czego spodziewałbyś się od motoru tej klasy. Hamulce tarczowe firmy Nissin mają średnicę 2 x 310mm z przodu i 210 mm z tyłu. Doceniliśmy również przejrzystą i udaną pod względem designu deskę rozdzielczą, która składa się z cyfrowego prędkościomierza i analogowego obrotomierza. Na dodatek jest dość dobrze czytelna nawet na bezpośrednim słońcu.

MV Agusta F4 750

Jakość i niezawodność

Pod tym względem omawiany motor całkiem miło nas zaskoczył, nie spodziewaliśmy się aż tak wysokiego poziomu. Materiały, z których jest wykonany są naprawdę bardzo dobrej jakości, nie mamy nic do zarzucenia nawet wykończeniu pojazdu. W parze z jakością wykonania idzie niezawodność, którą poza małymi wyjątkami określić możemy jako absolutną. Silnik wytrzyma porządny ładunek kilometrów, hamulce są prawie niezniszczalne. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko go polecić.

MV Agusta F4 750

MV Agusta F4 750

Cena

Motocykle firmy MV Agusta nigdy nie były wyjątkowo tanie, to samo dotyczy omawianego modelu. Już się go raczej nie sprzedaje, ale w czasach, kiedy był jeszcze dostępny miał opinię najdroższego motoru w swojej klasie. Dziś można go bez problemu znaleźć w komisach, i to w całkiem przystępnej cenie. Jeśli wziąć pod uwagę doskonały silnik i niespotykaną niezawodność motoru to spokojnie można powiedzieć, że Agusta F4 750 jest bardzo dobrym wyborem.

MV Agusta F4 750

Podsumowanie

Jest to jeden z najlepszych włoskich motocykli. Łączy w sobie doskonały silnik, przyczepność, całkiem dobre wyposażenie oraz absolutną niezawodność. Nie znaleźliśmy żadnej większej wady, dlatego jeśli spotkasz ten model w komisie, nie wahaj się nawet sekundy.

MV Agusta F4 750

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 2

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu MV Agusta F4 750


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.