Naprzód Triumph Daytona 675 2008

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Triumph Daytona 675 2008

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Jest to pod każdym względem ponadprzeciętny motor. Oferuje doskonały silnik, który jest bardzo efektywny i zużywa dopuszczalną ilość paliwa. Pod względem własności jazdy Triumph Daytona 675 to jeden z najlepszych motocykli w swojej klasie.

Silnik

Napęd motocykla Triumph Daytona 675 zapewnia doskonały silnik o pojemności skokowej 675cc, który rozwija maksymalną prędkość 123 KM i moment obrotowy 73 Nm. Dzięki niewielkiej wadze, wartości te gwarantują dynamiczną i szybką jazdę. Zaciąg jest dobry już na średnich obrotach, a w ostatniej części obrotomierza jest naprawdę porażający. Dźwięk sprawia wrażenie sportowego i całkiem agresywnego, co do charakteru motora bardzo pasuje. Skrzynia biegów ma sześć stopni, maksymalna prędkość wynosi 260 km/h.

Triumph Daytona 675 2008

Jazda i prowadzenie

Tutaj nas również zachwycił. Jazda jest doskonale stabilna, zakręty pokonuje pewnie i zdecydowanie. Dzięki widełkom USD jazda jest jeszcze bardziej komfortowa, dzięki czemu bez problemu można się wybrać do miasta lub w dłuższą podróż. Prawdziwą ojczyzną Triumphu Daytona są jednak kręte obwodnice, na których czuje się jak w domu. Niezwykle efektywne hamulce mają średnicę 308 mm z przodu i 220 mm z tyłu. Są niezawodne, silne, łatwo i wygodnie się je stopniuje.

Triumph Daytona 675 2008

Triumph Daytona 675 2008

Wyposażenie

Znajdziesz tu wszystko, czego oczekiwałbyś po tego rodzaju motorze. Wygodne siedzenie zapewnia komfort jazdy a dzięki zbiornikowi na paliwo, który ma pojemność 17.4 litra możesz wybrać się w naprawdę długą podróż bez konieczności ciągłego zatrzymywania się na stacji benzynowej. Nowoczesna deska rozdzielcza jest przejrzysta i czytelna nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.

Triumph Daytona 675 2008

Triumph Daytona 675 2008

Jakość i niezawodność

Jakość wykorzystanych materiałów jest na ponadprzeciętnym poziomie, nie spodziewaliśmy się tak dobrego wykończenia pojazdu. Wszystko działa tak, jak powinno, co się odbija na niezawodności, której również nie mamy nic do zarzucenia. Nie zanotowaliśmy żadnych wyraźniejszych usterek, ani pod względem mechaniki ani elektroniki. Dzięki wysokiej jakości, oryginalnym elementom nie będziesz musiał jakoś specjalnie o niego dbać. Wystarczy podstawowa pielęgnacja i będzie Ci długo służył.

Triumph Daytona 675 2008

Triumph Daytona 675 2008

Podsumowanie

Jest to pod każdym względem ponadprzeciętny motor. Oferuje doskonały silnik, który jest bardzo efektywny i zużywa dopuszczalną ilość paliwa. Pod względem własności jazdy Triumph Daytona 675 to jeden z najlepszych motocykli w swojej klasie. Wyposażenie jest wystarczające, może nie jest zachwycające, ale na pewno zawiera wszystko, czego byśmy potrzebowali. Cena modeli używanych waha się wokół bardzo znośnej granicy, więc nie pozostaje nam nic innego, jak go po prostu polecić.

Triumph Daytona 675 2008

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 6

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Triumph Daytona 675 2008


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.