Naprzód Suzuki GSX1400

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Suzuki GSX1400

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Jest to jeden z najlepszych motocykli retro, jaki kiedykolwiek wyszedł z fabryki Suzuki. Kombinuje bardzo dobry silnik, stabilną jazdę oraz całkiem niezłe wyposażenie.

Silnik

Za napęd motocyklu Suzuki GSX1400 jest odpowiedzialny silnik o pojemności 1402cc, którego najwyższą siłą jest 105 koni mechanicznych a moment obrotowy to 126 Nm. Silnik posiada sześciostopniową skrzynię biegów. Chodzi równo i bez problemu a jedną z największych wygód, jest niskie zużycie paliwa. Motor osiąga maksymalną szybkość do 232 km/h a przyśpieszenie z 0 do 1/ 4 mil może osiągnąć w czasie 11.3 sekundy.

Suzuki GSX1400

Jazda i kierowanie

Reakcja na dodanie gazu jest bardzo dobra a całościowe panowanie nad pojazdem jest bardzo proste i bezproblemowe, dlatego z Suzuki poradzą sobie i mniej doświadczeni kierowcy. Opanowanie i kierowanie motoru jest stabilne prawie na każdym podłożu. Pozycja za kierownicą jest bardzo wygodna. Za hamowanie są odpowiedzialne hamulce tarczowe 2 x 320mm z przodu i 260mm z tyłu.

Suzuki GSX1400

Suzuki GSX1400

Wyposażenie

Suzuki GSX1400 posiada jeden z największych kufrów, który jest umieszczony pod siedzieniem a ma pojemność 11 litrów. Powinno to w zupełności każdemu wystarczyć. Bak ma pojemność 22 litry, co wystarczy na przejechanie 320 km. Przedni reflektor jest wystarczająco silny a dzięki większym lusterkom tylnym, będziecie mieć doskonały widok na to, co się dzieje za wami. Deska rozdzielcza jest badzo czytelna i na bezpośrednim świetle. Bardzo wygodne siedzenie umieszczone jest na wysokości 790mm i nawet po bardzo długim podróżownaiu nie poczuliśmy zmęczenia.

Suzuki GSX1400

Suzuki GSX1400

Jakość i pewność

To kolejne cechy tego motoru. Hamulce są silne, odporne i wytrzymałe nawet na niezbyt dobre obchodzenie się z nimi. Także silnik jest wytrzymały na gorsze traktowanie i powinien wytrzymać porządną porcję kilometrów. Jakość lakieru nie jest niestety najlepszej jakości i dlatego jest podatny na wpływy atmosferyczne. Podczas przeprowadzania testu, nie wyniknęły żadne problemy z elektroniką.

Suzuki GSX1400

Suzuki GSX1400

Werdykt

Jest to jeden z najlepszych motocykli retro, jaki kiedykolwiek wyszedł z fabryki Suzuki. Kombinuje bardzo dobry silnik, stabilną jazdę oraz całkiem niezłe wyposażenie. Jedynym wyraźnym minusem jest słabsza odporność na korozję, ale z innymi elementami nie powinien być żaden problem. Elektronika też nie wykazywała żadnych problemów.

Suzuki GSX1400

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 10

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Suzuki GSX1400


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.